Order of Malta

Aktualności

16.12.2018 – Opłatek Maltański Rzeszów za nami

21/12/2018 


Opłatek Maltański w Rzeszowie

„To nie jest koniec, to nawet nie jest początek końca, to dopiero koniec początku!” – Winston Churchill

W tym roku po raz kolejny w hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie odbył się Opłatek Maltański. Dla każdego był to wspaniały, wspólnie spędzony czas. Zaproszono 130 osób. Przy stole zasiedli: potrzebujący z naszego kościoła Garnizonowego, Parafii pw. Bł. Karoliny Kózki w Rzeszowie oraz dołączyła Parafia pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny we Frysztaku.

O nasz program artystyczny zadbali artyści z Centrum Sztuki Wokalnej z Rzeszowa pod kierownictwem Anny Czenczek. Wspólnie wysłuchaliśmy pięknych wykonań kolęd i pastorałek.

Podczas Opłatka dorośli oraz dzieci otrzymali od nas paczki świąteczne. Dla dorosłych artykuły spożywcze, a dla dzieci zabawki, artykuły szkolne, ubrania oraz słodycze. Paczki powstały dzięki ofiarności wielu anonimowych osób.

Dla nas to nie jest koniec, to jest właśnie koniec początku. Cieszymy się, że mogliśmy kolejny raz zadbać o uśmiech na twarzach wielu osób.

Serdeczne podziękowania składamy dyrekcji hotelu Hilton Garden Inn w Rzeszowie, jak również wszystkim darczyńcom, którzy włączyli się w organizacje Opłatka Maltańskiego. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na wspólne świętowanie.

„Tylko ci, którzy nauczyli się potęgi szczerego i bezinteresownego wkładu w życie innych, doświadczają największej radości życia – prawdziwego poczucia spełnienia.” – Anthony Robbins

Zdjęcia: Wojciech Śwircz

Autor: Marta Pelc