Order of Malta

Komendanci Oddziałów Fundacji

 

1.     Paweł Sułowski – Komendant oddziału Bielsko-Biała:

pawel.sulowski@zakonmaltanski.pl            tel. 694 484 536

 

2.     Krzysztof Kania – Komendant oddziału Głogoczów:

krzysztof.kania@zakonmaltanski.pl             tel. 605 666 485

 

3.     Paulina Skowyra – Komendant oddziału Grobniki:

paulina.skowyra@zakonmaltanski.pl             tel. 601 713 402

 

4.     Marcin Wróbel – Komendant oddziału Katowice:

marcin.wrobel@zakonmaltanski.pl        tel. 728 448 290

 

5.     Mariusz Zawada – Komendant oddziału Kęty:

mariusz.zawada@zakonmaltanski.pl            tel. 694 484 703

 

6.     Dariusz Sałata – Komendant oddziału Krosno:

dariusz.salata@zakonmaltanski.pl       tel. 694 484 569

 

7.    Grzegorz Rozmus – Komendant oddziału Krzeszowice

grzegorz.rozmus@zakonmaltanski.pl            tel. 575 995 740

 

8.  Piotr Przybyłowski –  Koordynator oddziału Nysa:

tel. 539 958 161

 

9.  Małgorzata Pelc – Komendant oddziału Rzeszów:

malgorzata.pelc@zakonmaltanski.pl            tel: 575 998 220

 

 

Komendanci Filii Fundacji

 

1.     Piotr Moskwik – Komendant fili Andrychów

piotr.moskwik@zakonmaltanski.pl        tel. 728 448 299

 

2.     Andrzej Pyszka – Komendant fili Bydgoszcz

andrzej.pyszka@zakonmaltanski.pl        tel. 728 448 288

 

3.     Edyta Bielec – Komendant fili Kraków

edyta.bielec@zakonmaltanski.pl            tel. 533 330 215

 

4.    Marek Zając – Komendant fili Oświęcim

marek.zajac@zakonmaltanski.pl

 

5.    Marek Zemła – Komendant fili Toruń

tel. 609 717 224

 

6.    Kazimierz Górski- Komendant fili Warszawa

kazimierz.gorski@zakonmaltanski.pl            tel. 575 997 090

 

7.    Maria Mańkowska – Komendant fili Wrocław

maria.mankowska@zakonmaltanski.pl