Komendanci Oddziałów Fundacji

1.     Krzysztof Jodczyk – Komendant oddziału Białystok:

krzysztof.jodczyk@zakonmaltanski.pl          tel. 694 484 578

2.     Paweł Sułowski – Komendant oddziału Bielsko-Biała:

pawel.sulowski@zakonmaltanski.pl            tel. 694 484 536

3.     Krzysztof Konopiński- Komendant oddziału Bydgoszcz:

krzysztof.konopinski@zakonmaltanski.pl         tel. 575 966 007

4.     Sławomir Nieciecki – Komendant oddziału Działdowo:

slawomir.nieciecki@zakonmaltanski.pl        tel. 533 330 224

5.     Krzysztof Kania – Komendant oddziału Głogoczów:

krzysztof.kania@zakonmaltanski.pl             tel. 605 666 485

6.     Paulina Skowyra – Komendant oddziału Grobniki:

paulina.skowyra@zakonmaltanski.pl             tel. 601 713 402

7.     Marcin Wróbel – Komendant oddziału Katowice:

marcin.wrobel@zakonmaltanski.pl        tel. 728 448 290

8.     Mariusz Zawada – Komendant oddziału Kęty:

mariusz.zawada@zakonmaltanski.pl            tel. 694 484 703

9.     Mateusz Szetner – Komendant oddziału Kraków:

mateusz.szetner@zakonmaltanski.pl          tel. 533 330 215

10.     Dariusz Sałata – Komendant oddziału Krosno:

dariusz.salata@zakonmaltanski.pl       tel. 694 484 569

11.  Katarzyna Jaskulska – Komendant oddziału Nowy Targ:

katarzyna.jaskulska@zakonmaltanski.pl      tel. 697 700 959

12.  Piotr Razik –  Komendant oddziału Nysa:

piotr.razik@zakonmaltanski.pl                tel. 533 330 219

13.  Małgorzata Jekiełek – Komendant oddziału Oświęcim:

malgorzata.jekielek@zakonmaltanski.pl       tel. 533 330 217

14.  Tadeusz Kubicki – Komendant oddziału Poznań:

tadeusz.kubicki@zakonmaltanski.pl            tel. 792 483 959

15.  Małgorzata Pelc – Komendant oddziału Rzeszów:

malgorzata.pelc@zakonmaltanski.pl            tel: 606 729 191

16.  Konrad Jaworski – Komendant oddziału Sulisławice:

konrad.jaworski@zakonmaltanski.pl             tel. 602 352 208

17.  Marcin Wysługocki – Komendant oddziału Szczecin:

marcin.wyslugocki@zakonmaltanski.pl          tel. 694 484 523

18.  Jakub Michalski – Komendant oddziału Warszawa:

jakub.michalski@zakonmaltanski.pl             tel. 533 330 212