Komendanci Oddziałów Fundacji

 

1.     Paweł Sułowski – Komendant oddziału Bielsko-Biała:

pawel.sulowski@zakonmaltanski.pl            tel. 694 484 536

2.     Krzysztof Kania – Komendant oddziału Głogoczów:

krzysztof.kania@zakonmaltanski.pl             tel. 605 666 485

3.     Paulina Skowyra – Komendant oddziału Grobniki:

paulina.skowyra@zakonmaltanski.pl             tel. 601 713 402

4.     Marcin Wróbel – Komendant oddziału Katowice:

marcin.wrobel@zakonmaltanski.pl        tel. 728 448 290

5.     Mariusz Zawada – Komendant oddziału Kęty:

mariusz.zawada@zakonmaltanski.pl            tel. 694 484 703

6.     Dariusz Sałata – Komendant oddziału Krosno:

dariusz.salata@zakonmaltanski.pl       tel. 694 484 569

7.  Piotr Lisowiec –  Koordynator oddziału Nysa:

piotr.lisowiec@zakonmaltanski.pl                tel. 533 330 219

8.  Małgorzata Pelc – Komendant oddziału Rzeszów:

malgorzata.pelc@zakonmaltanski.pl            tel: 575 998 220

 

Komendanci Filii Fundacji

 

1.     Piotr Moskwik – Komendant fili Andrychów

piotr.moskwik@zakonmaltanski.pl

2.     Andrzej Pyszka – Komendant fili Bydgoszcz

andrzej.pyszka@zakonmaltanski.pl            tel. 728 448 288

3.     Edyta Bielec – Komendant fili Kraków

edyta.bielec@zakonmaltanski.pl            tel. 533 330 215

4.    Grzegorz Rozmus – Komendant fili Krzeszowice

grzegorz.rozmus@zakonmaltanski.pl

5.    Dariusz Paździoch – Komendant fili Maltańska Szkolna Służba Sanitarna

dariusz.pazdzioch@zakonmaltanski.pl

6.    Marek Zając – Komendant fili Oświęcim

marek.zajac@zakonmaltanski.pl

7.    Marcin Kilanowski – Komendant fili Toruń

marcin.kilanowski@zakonmaltanski.pl

8.    Kazimierz Górski- Komendant fili Warszawa

kazimierz.gorski@zakonmaltanski.pl            tel. 575 997 090

9.    Maria Mańkowska – Komendant fili Wrocław

maria.mankowska@zakonmaltanski.pl